کیبورد گیمینگ تسکو

گیمر

راهنمای مطالعه:

  • معرفی برند تسکو
  • چرا گیمر ها از کیبورد های خاصی باید استفاده کنند
  • مزیت های کیبورد های گیمینیگ تسکو نسبت به باقی کیبورد
  • مهم ترین ویژگی هایی که کیبورد گیمینگ تسکو باید داشته باشد

کیبورد دارای انواع مختلف هستند که نوع گیمینگ آن ها می بایست از نوع پرسرعت باشد تا در روند بازی اختلال ایجاد نشود.

از مهمترین ابزارهایی که در فرایند بازی بسیار نیازمند آن هستید کیبورد گیمینگ مدل تسکو می باشد و عملاً بدون داشتن کیبورد گیمینگ نمی توانید فرآیند بازی را انجام دهید.اکثر شرکت‌ های طراح بازی اقدام به ساخت کیبورد های گیمینگ کردند که بیشتر آنها در این زمینه موفق نشده اند .

معرفی برند تسکو

برند تسکو

به همین منظور در این مقاله بهترین برند کیبورد را به شما معرفی کنیم که این برند در ادامه به شما معرفی می شود.برند تسکو از جمله بهترین برند های کیبورد های گیمینگ می باشد و تا انتها این برند معتبر به شما به صورت کامل معرفی می شود .

برای انجام بازی حرفه ای از چه کیبوردی استفاده کنیم؟

در صورت تمایل به بازی های حرفه‌ ای بتوانید از این کیبورد بهره مند شوید و البته فرایند بازی را بدون اختلال ایجاد کند از جمله بهترین کیبورد های بازی برند تسکو می باشد که تونسته با ارائه بهترین تجهیزات در زمینه بازی‌های رایانه‌ ای محبوبیت زیادی در بین کاربران به دست آورد.

چرا گیمر ها از کیبورد های خاصی باید استفاده کنند

gaming-keyboard

سرعت عمل در بازی بسیار اهمیت دارد و نقش حیاتی برای بازیکن را ایفا می‌کند و به همین منظور شما می‌توانید از برند تسکو در کیبورد های گیمینگ استفاده کنید و سرعت عمل خود را در حین بازی در حد قابل قبولی افزایش دهید و از دیگر رقبای خود پیشی بگیرید و فرآیند بازی را با موفقیت طی کنید و برنده میدان شوید.

مزیت های کیبورد های گیمینیگ تسکو نسبت به باقی کیوردها

کیبورد گیمینگ

مهم ترین دغدغه بازیکنان ایرانی دارند این است که صفحه کلید برند گیمینگ دارای حروف فارسی باشد تا در صورت نیاز بتواند به صورت فارسی تایپ کنند.باید بگم برند تسکو این مورد را نیز مد نظر قرار داده است و شما در صورت خرید برند گیمینگ تسکو می توانید از حروف فارسی روی این کیبورد برخوردار باشید.

طراحی کیبورد گیمینگ تسکو

کیبورد گیمینگ تسکو

  • نوع طراحی کیبورد گیمینگ برند تسکو به گونه ای می باشد که شما در حین بازی کردن احساس خستگی نمی کنید و می توانید مدت زمان زیادی را در فرآیند بازی بمانید و به هیچ عنوان از فرایند بازی خسته نشوید.
  • در این رابطه باید بگویم که کیبورد گیمینگ با برند تسکو کاملاً با آناتومی بدن انسان همخوانی دارد و شما به راحتی می توانید ساعت های طولانی مدتی از فرایند بازی لذت ببرید احساس خستگی از ناحیه کتف و دست ها نکنید

نصب کیبورد  گیمینگ تسکو

نصب کیبورد تسکو به سیستم تنها از طریق کابل usb می باشد و هیچ نیازی به نرم افزارهای اضافه برای معرفی کیبورد به سیستم نیاز نیست و همانند تمامی کیبورد های دیگر دارای ۱۰۴ کلید است.

طول کابل کیبورد تسکو

کابل USB

در صورتی که تمایل دارید فاصله مناسبی از صفحه مانیتور داشته باشید و فرایند بازی را بدون اینکه به چشمانتان آسیب بزنند انجام دهید باید بگویم که طول کابل این کیبورد حرفه ای یک و نیم متر می باشد به همین دلیل شما مشکلی از لحاظ کابل کیبورد نیز نخواهید داشت و نگران آسیب رسیدن به چشمان خود نخواهید بود طراحی کیبورد بسیار حرفه ای می باشند .

وارد شدن تعداد ضربات زیاد به کیبورد تسکو

به دلیل اینکه طراحی آن ها به گونه‌ ای است که می توان تا ۱۰ میلیون بار روی آنها ضربه زد و هیچ آسیبی به آنها وارد نشود که استاندارد مناسبی می باشد و یک کیبورد گیمینگ بسیار عالی را شامل می شود

نور چراغ کیبورد تسکو

در رابطه با نور کیبورد نیز باید بگویم زمانی که شما نور اتاق خود را کم می کنید و می خواهید فرآیند بازی را در محیط بهتری انجام دهید نور کیبورد ها به گونه ای هستند که شما کلیدها را می بینید و نگران این موضوع نخواهید بود.

جنس قطعات کیبورد تسکو

جنس قطعات کیبورد تسکو دارای قطعات فلزی و پلاستیکی می باشد و با وزن یک کیلوگرمی که دارد از استاندارد ویژه ای فرایند بازی برخوردار است و به هیچ عنوان از ضربات متعدد محکمی که به کیبورد وارد می کنید خراب نمی شود.

مهم ترین ویژگی هایی که کیبورد گیمینگ تسکو باید داشته باشد

  1. کیبورد های گیمینگ در کنار اینکه باید دارای کیفیت و قدرت بالایی باشند می بایست کارایی آن ها نیز در حد قابل قبولی باشد و بهترین نوع کیبورد ها می توان از کیبورد گیمینگ تسکو نام برد.
  2. در کنار این که کیفیت کیبورد اهمیت زیادی دارد قیمت کیبورد گیمینگ تسکو نیز باید مناسب باشد و در رنج قیمتی مناسبی باشد که همه مخاطبان بازی های رایانه‌ ای بتوانند این کیبورد را خریداری کنند که باید با قیمت کیبورد گیمینگ تسکو بسیار مناسب میباشد.
  3. برخی کیبورد ها دارای دکمه های اضافه هستند که میتواند بازی را دچار اختلال کند و بازیکن برای انتخاب کلید مناسب دچار مشکل می‌شود و جای برخی دکمه ها برای بازیکن جا به‌ جا است.

در این زمینه  باید بگویم طراحی مناسبی که در کیبورد گیمینگ تسکو پیاده سازی شده است به نوعی است که دکمه های در جای مناسبی قرار گرفته اند و کاملا با آناتومی‌ بدن بازیکن هم خوان هستند و به هیچ عنوان در فرآیند بازی برای بازیکن دردسر ایجاد نمی کند به همین خاطر به جرات می توان گفت کیبورد گیمینگ تسکو از معروف ترین و محبوب ترین برندهای کیبورد گیمینگ می باشد.

کیبورد های تسکو را از سایت پانا تهیه کنید:

کارشناس پانا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

23 − 14 =